Inteligentny dom

dom

Nasza firma jest certyfikowanym instalatorem systemu Fibaro

System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej, dostępne na rynku.

Umożliwia bezinwazyjną instalację. Już nie musisz kłaść setek metrów, czy kilometrów kabli. Zminiaturyzowane moduły, instaluje się w puszce podtynkowej za włącznikiem np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji.
Jako jedyny na rynku, w instalacjach bez przewodu neutralnego (starego typu) potrafi sterować oświetleniem typu LED, czy świetlówkami.
Nie "łączy" się trwale z infrastrukturą. Robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu.

Kompatybilność i technologia Z-wave

kompatybilnosc
Daje pełną swobodę sterowania i komunikacji, współpracuje bowiem z większością telefonów komórkowych, dostępnych na rynku.
Współpracuje z produktami bezprzewodowymi ponad 300 niezależnych producentów i wszystkimi pozostałymi urządzeniami, którymi sterować mogą konkurencyjne systemy.
Współpracuje ze wszystkimi dostępnymi na rynku kamerami IP. Po wykryciu zdarzenia system wysyła zdjęcie lub film na Twoją komórkę.


Inteligentny System

sys_center
Sam sprawdza i monitoruje stan poszczególnych urządzeń, a w razie potrzeby informuje Ciebie o wystąpieniu zdarzenia. Jako jedyny na rynku zna dokładne położenie otwarcia rolety, markizy, itp. Automatycznie się uaktualnia. Sam robi kopie zapasowe ustawień na zewnętrzne serwery. Elementy zasilane bateryjnie ze sporym wyprzedzeniem zaczną przypominać o wymianie baterii. Gdy wyjedziesz na urlop i zapomnisz wyłączyć ogrzewanie, FIBARO wyśle wiadomość z pytaniem, czy ma to zrobić za Ciebie.Bezpieczeństwo

sys_bezp
 Umożliwia integrację z istniejącym systemem alarmowym.
 Każdy element systemu może działać niezależnie od centrali. W przypadku  uszkodzenia centrali, gdy system wykryje np: pożar, każdy element  samoistnie podejmie decyzje o otwarciu rolet, okien, drzwi, uruchomieniu  oddymiania, itd.
 Do zdalnego zarządzania nie wymaga połączenia vpn, ani stałego adresu IP.
Marzysz o tym by Twój dom lub mieszkanie dbały o Twój komfort i bezpieczeństwo?  Teraz to już możliwe i kosztuje mniej niż myślisz, a pewność że żelazko jest wyłączone, gdy od dwóch godzin jesteś w drodze na urlop - bezcenne.

Katalog Fibaro w formacie PDF