Kamery dyskretne ACTi

Przedstawiamy nowe kamery dyskretne ACTi

Dyskretny monitoring #monitoring dyskretny
Rozwiązania

Dyskretne, schowane, kompaktowe - Seria Q

Ukryta instalacja w sklepie


Kamery typu pinhole to idealne rozwiązanie gdy potrzebny jest praktycznie niewidzialny monitoring z zachowaniem najwyższej jakości. Jednym z wyzwań branży retail jest wyrażne zarejestrowanie oraz rozpoznanie twarzy sprawców, którzy często próbują zakryć twarz czapkami i innymi akcesoriami. Przy standardowym ulokowaniu kamer na suficie, tego typu próby zwykle skutecznie maskują twarz danej osoby.

Dyskretne kamery ACTi z obiektywem pinhole w połączeniu z listwą z miernikami wzrostu dają nowe możliwości montażu w miejscach, gdzie wcześniej nie było to możliwe. Obraz rejestrowany na wysokości twarzy sprawcy dostarcza niezbitych dowodów i umożliwia łatwą identyfikację.

 

Dyskretna instalacja w restauracji


Dzięki nie rzucającej się w oczy instalacji goście czują się bezpiecznie i swobodnie, bez poczucia bycia obserwowanym. Elegancki wystrój restauracji również pozostaje zachowany.

Akcesorium umożliwiające wpuszczenie w sufit dostępne jest dla różnego rodzaju obiektywów, w tym obiektywu szerokątnego fisheye dla panoramicznego podglądu obiektu.
kamery w restauracji
 

Instalacja w bankomacie

Niewielkie wymiary modułu obiektywu oraz elastyczna forma pozwalają na montaż kamery w miejscach o ograniczonej przestrzeni, na przykład w bankomatach.Uchwyt montażowy ułatwia montaż i regulację obiektywu w maszynie.

Kompatybilne modele posiadają obiektywy standardowe i szerokokątne fisheye o różnych kątach widzenia i rozdzielczościach.

Dostępne akcesoria montażowe

akcesoria montażowe


Osoby zainteresowane prosimy o kontakt