Kasoterminale online

iPOS smart - kasoterminale fiskalne online

urządzenie fiskalne online i terminal płatniczy w jednym

kasoterminal iPOS smart pozwoli Ci wypełnić obowiązek ewidencji sprzedaży na kasie online oraz da możliwość przyjmowania płatności kartą na jasnych i konkurencyjnych warunkach. Do prowadzenia sprzedaży nie potrzebujesz już niczego więcej!

terminal bez dzierżawy - oszczędź nawet do 3 tys zł

kupując zwykłą kasę fiskalną, terminal płatniczy musisz dodatkowo dzierżawić. To koszt od 30-50 zł/mies. W ciągu 5 lat eksploatacji urządzenia to 1,8-3 tys. zł dodatkowych kosztów. Kupując kasoterminal, terminal płatniczy otrzymujesz na własność w cenie urządzenia.​

faktury VAT wprost z kasoterminala

kupując zwykłą kasę fiskalną, terminal płatniczy musisz dodatkowo dzierżawić. To koszt od 30-50 zł/mies. W ciągu 5 lat eksploatacji urządzenia to 1,8-3 tys. zł dodatkowych kosztów. Kupując kasoterminal, terminal płatniczy otrzymujesz na własność w cenie urządzenia.​

wbudowana łączność w cenie urządzenia

przedsiębiorca jest zobligowany do zapewnienia łączności dla swojego urządzenia online. U nas dostajesz wbudowaną i opłaconą na cały okres eksploatacji łączność GSM. Kasoterminal możesz także połączyć przy pomocy wifi lub kabla ethernet.

dwa modele do wyboru

linia kasoterminali obejmuje 2 modele, które różnią się wielkością ekranu i funkcją terminala. Na iPOS smart rejestrujesz sprzedaż przy pomocy ekranu 3,5” i klawiatury terminala. Jeśli klient płaci kartą, po rejestracji transakcji podaj terminal w celu wprowadzenia PINu. W wersji smart+ pracujesz na tablecie 10”, a terminal znajduje się na stałe po stronie klienta. Model iPOS smart w każdej chwili możesz rozbudować o tablet.

kasoterminal to urządzenie inteligentne

każdy kasoterminal współpracuje z iPOS web, czyli platformą, gdzie podejrzysz raporty z Twoich sklepów a także skonfigurujesz kasoterminale wg swoich potrzeb.

kasoterminale online

iPOS web - Twoje centrum zarządzania biznesem. Płać, tylko jeśli korzystasz

wyniki sprzedażowe na Twoim smartfonie lub komputerze

do iPOS web zalogujesz się z dowolnego urządzenia z internetem - smartfona, tabletu czy laptopa. W dowolnym miejscu na świecie i o dowolnej porze będziesz mieć kontrolę nad tym, co dzieje się w Twoim sklepie.

e-paragony i podgląd każdej wykonanej transakcji

dokładnie wiesz kto, kiedy i co sprzedał. W iPOS web podejrzysz każdy wystawiony paragon, fakturę, raport rozliczenia zmiany czy informację o zwrotach.

rankingi kasjerów, bestsellerów, kategorii produktów, metod płatności

sprawdź, jakie produkty i kategorie sprzedają się najlepiej w ujęciu czasowym oraz który kasjer generuje najlepszy obrót, dowiedz się jaka jest średnia wartość paragonu i wiele więcej….

zdalna zmiana cen, baz asortymentowych, rabatów…

nie musisz jechać do punktu, aby zmienić cenniki, wprowadzić nowe produkty do bazy czy zmodyfikować inne dane. Zaloguj się do iPOS web i wprowadź zmiany.

gospodarka magazynowa i planowanie zakupów

iPOS web pokaże stany magazynowe produktów i podpowie, co za chwilę skończy się w sklepie. System „uczy się” sprzedaży, dzięki czemu zaproponuje listę zakupów.

nadaj dostęp księgowej lub kierownikowi sklepu

ogranicz ilość obowiązków udzielając dostępu księgowej czy zaufanym pracownikom. Zdecyduj, jakie uprawnienia nadasz swoim współpracownikom.

dane ze wszystkich Twoich punktów

masz więcej niż jeden punkt handlowy lub usługowy? W iPOS web znajdziesz szczegółowe wyniki każdego z nich.

intuicyjna obsługa i wsparcie konsultantów iPOS

nie potrzebujesz sztabu informatyków, by obsłużyć platformę. Analizy prezentujemy w formie czytelnych zestawień, a parametry zmienisz kilkoma kliknięciami. Do Twojej dyspozycji są także konsultanci infolinii iPOS, którzy pomogą się wdrożyć, a także będą wspierać Cię na każdym etapie korzystania z produktów iPOS.

kasoterminal

Cena kasoterminal + fiskalizacja + taryfa iPOS

Dofinansowania, ulgi i usługi gratis

suma dofinansowań:
- 1120 zł netto

Dojazd, fiskalizacja i szkolenie - 199zł netto

Zadzwoń i umów się na spotkanie lub napisz do nas!