Monitoring video IP

Oferta instalacji monitoringu kamer video IP

Monitoring wizyjny firmy, parkingu, sklepu, domu, mieszkania. Zabezpieczenie przed złodziejami lub „kreatywnością” pracowników. Podgląd jak pod naszą nieobecność bawią się starsze pociechy lub jak są traktowane przez nianię najmłodsze. We wszystkim tym może nam pomóc profesjonalnie wykonany montaż monitoringu kamer wideo we Wrocławiu i okolicach.

Podstawowy monitoring video- kamera  z podglądem z telefonu i komputera od 250 zł netto (307,50 brutto) za jedną kamerę z instalacją w cenie, do rozbudowanych systemów z kamerami dzień/noc pracującymi w rozdzielczościach Full HD i wyższych  do  12MP włącznie oraz serwerami służącymi do archiwizacji nagrań o pojemnościach do 576TB 
Oferujemy również bieżący, zdalny nadzór nad systemem monitoringu, dbanie o aktualizacje i bezpieczeństwo nadzorowanego systemu.

Montaż kamer Wrocław i okolice

Istnieje możliwość podłączenia kamer do centrum monitoringu agencji ochrony, gdzie wykwalifikowany operator będzie obserwował obraz i reagował na zauważone zdarzenia.

Zainteresowane osoby i firmy zapraszamy do kontaktu. Wycenę wykonujemy po wizycie u klienta, sprawdzeniu warunków instalacji i omówieniu wymagań jakie monitoring ma spełniać.

Potrzebujesz porady specjalisty? Zadzwoń do nas 71 724 23 73 lub napisz
Zadzwoń i umów się na spotkanie lub napisz do nas!