Kasy fiskalne

Kasy fiskalne w ofercie Netvet

Oferujemy najwyższej klasy kasy fiskalne od sprawdzonych producentów. Regularnie aktualizujemy ofertę, aby stale oferować najbardziej innowacyjne urządzenia na rynku. W naszym asortymencie znajdziesz mobilne oraz stacjonarne kasy fiskalne online Wrocław. Co to znaczy, że są to modele online? Otóż łączą się one z Centralnym Repozytorium Kas i przekazują do niego informacje o sprzedaży, co staje się wymogiem dla coraz większej ilości branż.

Ponadto nasze kasy wyposażone są w liczne funkcjonalności, dzięki którym korzystanie z nich jest komfortowe oraz ułatwia prowadzenie biznesu. Zaawansowane modele dostępne w naszej ofercie:

  • umożliwiają połączenie WiFi i LAN,
  • umożliwiają połączenie GSM(kasy mobilne),
  • są wyposażone w wydajne akumulatory,
  • posiadają wejścia USB,
  • posiadają wyraźne wyświetlacze,
  • są wyposażone w klawiaturę z licznymi klawiszami funkcyjnymi.
Potrzebujesz porady specjalisty? Zadzwoń do nas 801 003 373 lub napisz

DOŁĄCZ DO GRONA

0

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Dla kogo kasy fiskalne?

Według ustawy w zasadzie każdy przedsiębiorca powinien posiadać kasę fiskalną. Zgodnie z ogólnym, nadrzędnym zapisem, obowiązek ten dotyczy każdego, kto sprzedaje towar lub usługę. W rzeczywistości jednak istnieje wiele zapisów wyłączających z tego obowiązku poszczególne grupy. Przykładowo, nie musi posiadać kasy fiskalnej część przedsiębiorców, których roczny dochód nie przekroczył 20 tys. złotych. Niemniej jednak w zdecydowanej większości przypadków posiadanie kasy, a konkretnie kasa fiskalna online Wrocław, jest konieczne. Niezbędne są kasy fiskalne dla lekarzy, dla fryzjerów, dla sklepów internetowych, prawników, architektów i przedstawicieli dziesiątków innych zawodów. Aktualności dotyczące kas fiskalnych na 2021 rok można znaleźć w zakładce „Aktualności

Kasa fiskalna online do każdej branży między innymi dla:

Lekarzy
Prawników
Sklepów
Architektów
Gastronomi
Notariuszy
Kosmetyczek
Mechaników
Fryzjerów
Stomatologów
Psychologów
Firm budowlanych

Czym jest kasa fiskalna?​

Każdy z nas codziennie spotyka się z kasami fiskalnymi, robiąc zakupy czy też korzystając z dowolnych usług. Jest to urządzenie, które przedsiębiorcy wykorzystują do rejestrowania obrotu, czyli inaczej rzecz ujmując, do zapisywania przychodów. Jednocześnie kasy fiskalne mają za zadanie obliczać i zapisywać kwoty podatku dochodowego i VAT. Tym samym kasy fiskalne dla gastronomii, kasy fiskalne dla architektów czy dowolnych sprzedawców lub usługodawców służą aż trzem podmiotom:

  • przedsiębiorcy – porządkując dane o przychodach oraz obliczając kwoty podatków,
  • państwowym organom kontrolnym – poprzez rejestrację kwoty podatków,
  • klientom – poprzez generowanie dokumentu podsumowującego zakupy z rozbiciem na kwotę netto i kwotę VAT.

Pod względem konstrukcyjnym kasy są dzisiaj bardzo różnorodne. W naszej ofercie znajdują się zarówno nieco większe modele stacjonarne, jak i małe i lekkie kasy mobilne. Nowoczesne urządzenia posiadają łącze WiFi oraz LAN, co w przypadku sprzętu mobilnego jest niezbędne. Wszelkie kasy fiskalne dostępne w naszej ofercie można zamówić w sprzedaży online lub też w naszym punkcie naziemnym. Miastem, w którym działamy stacjonarnie, jest Wrocław.

kasa fiskalna
kasa fiskalna w mieście

Kasy fiskalne online – co to takiego?​

Z roku na rok kasy fiskalne stają się coraz nowocześniejszymi urządzeniami. Wymienione wcześniej łącza WiFi czy LAN stały się już normą. Teraz urządzenia przyjmują kolejną funkcjonalność, w postaci zdolności wysyłania danych do organów państwowych. Mowa o kasach online, których posiadanie staje się właśnie obowiązkowe na podstawie ustawy z 2019 roku. Jak na razie przepis obowiązuje jedynie podmioty działające w wybranych branżach, jednak ostatecznie ma dotyczyć wszystkich. Urządzenie przesyła dane z kasy, codziennie, po wydrukowaniu raportu dobowego lub częściej, do Centralnego Repozytorium Kas. Obowiązek zapewnienia dostępu do internetu spoczywa na przedsiębiorcy używającym kasy. Dla firm które nie posiadają internetu w miejscu działalności lub działają mobilnie mamy w swojej ofercie kasy z modem GSM i niedrogim internetem do nich.

Zadzwoń i umów się na spotkanie lub napisz do nas!