NetVet oficjalnym dystrybutorem Keenon Robotics we Wrocławiu i Dolnym Śląsku

Początek roku 2024 przyniósł ogromny sukces. Dzięki zaangażowaniu staliśmy się regionalnym dystrybutorem robotów dostawczych, hotelowych, sprzątających, jak i marketingowych światowej marki Keenon Robotics. To nie tylko zaszczyt i odpowiedzialność, ale również szansa na przedstawienie Państwu innowacyjnych rozwiązań technologicznych szytych na miarę współczesnych potrzeb.

NetVet oficjalnym dystrybutorem Keenon Robotics we Wrocławiu i Dolnym Śląsku

Roboty dostawcze keenon robotics

Witamy w przyszłości, która staje się teraźniejszością. Robotyzacja wielu aspektów życia jest nieuniknioną zmianą, zachodzącą na naszych oczach. To przyszłość zaczynająca się tu i teraz. Roboty marki Keenon Robotics pomagają przedsiębiorcom w realizacji obranych celów biznesowych, dzięki czemu mogą osiągać wyższe zyski i znaczące oszczędności w zasobach finansowych, jak i ludzkich. Szacuje się, że jeden robot jest wstanie zastąpić aż trzech etatowych pracowników. Perspektywa niezwykle interesująca i intrygująca jednocześnie.

Czy roboty zastąpią ludzi na stanowiskach pracy?

Chociaż wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań jest nieuniknione, wciąż wielu pracowników boi się ich zastąpienia przez roboty. Te z kolei stale poddawane są unowocześnianiom, dzięki którym mogą pracować z jeszcze większą wydajnością. Ich popularność wynika nie tylko z niewielkich kosztów eksploatacji, ale również z braku konieczności regulacji prawnych, które są niezbędne w przypadku człowieka oraz dodatkowych obciążeń fiskalnych. Niezaprzeczalną przewagą robotów jest pełna dyspozycyjność bez względu na porę dnia i nocy, bez urlopów i chorobowego. Jednak, czy to sprawi, że czynnik ludzki zostanie całkowicie wyeliminowany? Otóż niekoniecznie. Robot nigdy nie będzie wstanie do końca zastąpić człowieka, bowiem wciąż jest tylko maszyną i nie ma najważniejszego – uczuć i umiejętności żywego reagowania.

Roboty marki Keenon sprzyjają przyspieszeniu realizacji obsługi klienta, dzięki czemu personel może skupić swoją uwagę na sprzedaży produktów wysokomarżowych. Przekłada się to na podniesienie zysków nawet o kilkanaście do kilkudziesięciu procent jak szacuje się w przypadku restauracji. Dlatego też tak naprawdę nie ma się czego obawiać. Połączenie i współpraca czynnika ludzkiego i pracy robota to większa wydajność, lepsze zyski i szansa na stały rozwój biznesu.

Światowa marka Keenon już we Wrocławiu

Roboty marki Keenon doskonale sprawdzą się w wielu gałęziach przemysłu i gospodarki. Markety, hotele, lokale gastronomiczne, fabryki, czy biura. Wszędzie tam, gdzie potrzeba powiewu nowoczesności. Keenon Robotics to światowa marka uznawana w każdym zakątku globu. Działa nieprzerwanie od 2010 roku w wielu krajach. Firma Keenon jest niezawodnym partnerem biznesowym na ogólnoświatowych rynkach.

Obecnie jest ich ponad 60. Oferta obejmuje zaawansowane i inteligentne roboty usługowe wspomagane przez stale rozwijającą się technologię Al, czyli sztuczną inteligencję. Dzięki temu oferowane roboty usługowe są niezwykle wydajne, stabilne i niezawodne. Pomagają przedsiębiorcom z różnych branż w krajach na całym świecie. Sprawdzą się w każdych warunkach. Zastosowanie robotów usługowych Keenon poprawia efektywność oferowanych usług, a także umożliwia realizowanie innowacyjnych modernizacji działania firmy.

Roboty Keenon obsługują klientów z różnych dziedzin takich jak gastronomia i catering, opieka medyczna, obsługa hoteli, obiektów i biur biznesowych, a nawet tak dużych obiektów jak lotniska. Najnowocześniejsze rozwiązania z dziedziny robotyki i automatyki przemysłowej dostępne od teraz również we Wrocławiu i okolicach. Robotyka pozwala nie tylko usprawnić działania biznesowe, ale także, a może przede wszystkim wyprzedzić konkurencję. Roboty Keenon Robotics to wspólne zaangażowanie w zrozumienie stale zmieniających się potrzeb naszych klientów. To nieodparta chęć rozwoju i samodoskonalenia się firm z różnych sektorów działania. Keenon to rozwiązania robotyczne odpowiadające na konkretne wyzwania i postawione cele.

NetVet oficjalnym dystrybutorem robotów Keenon na Dolnym Śląsku

Dzięki wieloletniemu zaangażowaniu naszej firmy i nowych możliwościach rozwoju, możemy pochwalić się tym, że od początku roku 2024 staliśmy się oficjalnym dystrybutorem robotów marki Keenon Robotics nie tylko na terenie Wrocławia, ale i całego Dolnego Śląska. Roboty oferują rozwiązania uwzględniające różnorodne operacje biznesowe, takie jak zaangażowanie klientów, pełna automatyzacja powtarzalnych zadań, analiza danych, czy zarządzanie zgromadzonymi zapasami. Od humanoidalnych robotów interaktywnych, angażujących klientów, po autonomiczne roboty dostawcze, które mają za zadanie optymalizację procesów logistycznych. 

Keenon dla gastronomii

Branża gastronomiczna to niezwykle intensywna praca w ciągłym ruchu i dużą ilością klientów. W celu jak najbardziej efektywnego odciążenia pracowników, warto postawić na nowoczesnego robota gastronomicznego, który doskonale sprawdzi się w roli kelnera.

Keenon dla hoteli

Obsługa klienta hotelowego wiąże się z dużą ilością pracy na różnych stanowiskach. Każdy właściciel hotelu doskonale zdaje sobie sprawę, jak istotne jest zapewnienie komfortu i obsługi na jak najwyższym poziomie dla swoich Klienów. Dzięki robotowi Keenon, wiele z tych powtarzalnych procesów zostanie przyspieszone i maksymalnie usprawnione.

Keenon dla marketów

Handel to gałąź przemysłu, gdzie liczy się także aspekt wizualny. W tym przypadku liczy się przede wszystkim kreatywność i oryginalne zaprezentowanie sprzedawanego produktu. To takich celów został stworzony robot Keenon z prawie 22 calowym wyświetlaczem, przykuwającym uwagę.

Keenon dla biur

Biura i przestrzenie biznesowe to dynamicznie zmieniające się miejsca. Robot dostawczy Keenon wyposażony został w dodatkowe czujniki, które sprawiają, że ten model sprawdzi się doskonale w roli dostawcy. 

Oprócz typowo usługowych robotów, dostępne są także dedykowane dla nich akcesoria, dzięki którym praca staje się jeszcze łatwiejsza. Dzwonek hotelowy, panel kontroli drzwi zapewniający pełne bezpieczeństwo, czy przywoływacz, który pozwala użytkownikowi na wydawanie komend i kontrolowanie ruchów robota. Dodatkowo dostępne są tace pływające, które rozszerzają funkcjonalność robotów usługowych Keenon. Możliwości jest wiele, a każda z nich jest dokładnie przemyślana w taki sposób, żeby zwiększyć efektywność pracy robota i jeszcze bardziej usprawnić procesy biznesowe.

Dlaczego marka Keenon Robotics?

Keenon Robotics to doskonały partner biznesowy. Dzięki zaawansowanej technologii robotycznej zapewnia niezwykłą precyzję wykonywanych zadań, ogromną wydajność, a także bezproblemową interakcję z istniejącymi już systemami.

Rozwiązania proponowane przez firmę da szyte na miarę współczesnych potrzeb. Każda firma jest wyjątkowa i dlatego potrzebuje indywidualnego podejścia do tematu. Zespół ekspertów oceni stawiane wymagania, dzięki czemu możliwe będzie opracowanie optymalnego planu działania. Długoterminowe partnerstwo biznesowe. Decydując się na zakup robotów usługowych Keenot klienci zyskują kompleksowe wsparcie przez cały proces wdrożenia nowego systemu. Od instalacji, poprzez szkolenia i bieżącą konserwację zakupionych robotów.

Keenon to inwestycja w przyszłość. Korzystając z robotów usługowych nasi klienci inwestują w przyszłościowe rozwiązania. Keenon przez cały czas pozostaje w światowej czołówce postępu technologicznego, co pozwala w łatwy sposób dostosować się do dynamicznych zmian na rynku. Niezależnie od tego, czy wprowadzenie robotów usługowych ma zwiększyć zaangażowanie klientów, usprawnić powtarzalne procesy, czy odblokować całkiem nowe możliwości, rozwiązania Keenon zostały zaprojektowane, aby odpowiadać na aktualne potrzeby i przekraczać oczekiwania.

Roboty usługowe Keenon Robotics

Roboty usługowe zastępujące, czy może raczej uzupełniające pracę człowieka, to już nie fikcja, a rzeczywistość. To proces nie do zatrzymania i należy się z tym pogodzić i to zaakceptować. Chociaż praca robotów wciąż budzi wiele kontrowersji i rodzi co raz to nowe pytania, należy mieć na uwadze, że zrobotyzowanie niektórych procesów znacznie poprawia funkcjonowanie firmy i może przyczynić się do jej rozwoju. A na tym przecież wszystkim nam zależy. Już od teraz możliwość zakupu robotów na terenie Dolnego Śląska. Kształtuj z nami przyszłość automatyzacji biznesu. W razie pytań w sprawie oferty robotów marki Keenon zapraszamy do wybranej formy kontaktu.